Poradce při výběru posuvních dveří

 
 
 
Úvod > Poradce při výběru posuvních dveří
 
Nejsou zde žádné položky k zobrazení
 
 

Dveře do pouzdra, zásuvné a posuvné.


Posuvnými dveřmi získáte v interiéru pohodlný prostor, který víte využít. Je ale důležité zvolit si správně alternativu zásuvných dveří, a správné technické řešení pro Váš interiér.

 

Posuvné dveře pohybující se podél zdi:


Nejčastější alternativa řešení posuvných dveří. Zároveň je uvedeno řešení i nejekonomičtější alternativa. Dodáváme daný variant buď se tkzv. zaslepenou obložkovou zárubní, která nemá drážku na těsnění, ani těsnění, nemá otvory na panty, ani otvory na zámek. Druhou alternativou je montáž čistě posuvného systému s dveřmi bez zárubně do Vašeho otvoru. V obou případech je součástí posuvného systému krycí garnýž, která překrývá posuvný mechanismus. Víme samozřejmě i garnýž nahradit, má varianty chromových a antikorozních lišt, které samy o sobě splňují estetické nároky zákazníků.
Výhody tohoto řešení jsou jednoduché konstrukční řešení, montáž a samozřejmě úspora prostoru s výjimkou prostoru na tu stranu kde se dveře posouvají.
Nevýhodou je minimální zvuková a tepelná izolační vlastnost. Nedoporučujeme na WC a prostory kde je vyžadována zvuková a tepelná izolace.
Všechny interiérové ​​dveře v naší nabídce mohou být v provedení posuvném tzn., v bezfalcovém provedení. Pro bližší informace nás kontaktujte, případně v ceníku interiérových dveří najdete podrobnější informace o alternativách tohoto řešení posuvu.

 

Posuvné dveře do pouzdra:
 

Nabízejí výhodu ušetřeného prostoru, a elegantní řešení Vašeho interiéru. Kvalitně provedení pouzder zaručuje spolehlivý chod posuvných dveří, které výborně pasují do každého prostoru. Velkou výhodou je snadná a krátká montáž.

Největší devizou posuvných dveří do pouzdra je ušetření prostoru, což Vám otvíravé dveře neumožní. Je několik variant řešení posuvných pouzder, ať už jednokřídlých, ale i dvoukřídlých které se posouvají souběžně vedle sebe, a pouzdro je umístěno ve středu, případně dvoukřídlé řešení, kde jsou pouzdra umístěny na obou koncích set-u. Pouzdra se vyrábějí samozřejmě podle typu příčky (zděná nebo sádrokarton), a v různých tloušťkách.

Nabízíme Vám odbornou bezplatnou pomoc při návrhu vhodného řešení pouzdra / pouzder zohledňující dispoziční řešení a také Vaše požadavky na dané dveře. Vaše spokojenost je naší devizou a zdrojem dalších pozitivních referencí.

Další naší výhodou je, že Vám můžeme nabídnout kvalitní interiérové ​​dveře a obložkové zárubně do pouzdra, českého výrobce SOLODOOR, kde Vám umíme vzhledem k většímu objemu zakázky nabídnout individuální ceny.

 

 

cennik-interiérové-dveřeCennik interiérových dveří SOLODOOR, český výrobce katalog-SOLODOOR

 

soubor pdf ke stažení ZDE

Akce Centurion dveře + zárubeň + klika ke stažení zde ... pdf