Elektronické zámky

 
 
 
Úvod > Vložky do dveří > Elektronické zámky
 

Elektronické zámky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
Elektrický zámek BeFo PROFI 1221MB, nízkoodběrový, 12V DC, nastavitelná západka, mechanická blokáda, impulsní
1.535 Kč 2.649 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 1-5 dní
Elektrický zámek BeFo 1211 nízkoodběrový, 12V DC, nastavitelná západka
1.476 Kč 2.216 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 1-5 dní
Požární elektrický zámek Assa Abol EFF 118f A71 10-24V AC / DC, stavitel. střelka
10.898 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 1-5 dní
Ušetříte: 14 %
Elektronická vložka EVVA AirKey
NovinkyAkcieSleva 10%

Elektronická vložka EVVA AirKey

Elektronická vložka EVVA AirKey
11.076 Kč 12.879 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 4-8 dnů

 
 

Elektrické zámky, lidově bzučáky

nám denně usnadňují život při regulaci vstupu do jednotlivých prostorů, například do vchodu v paneláku, přes vrátnice v různých institucích, případně víme ovládat i vlastní branku před vchodem do domu.

 

Nejjednodušší variantou elektr.ovládání zámku je elektrický otvírák, umístěný v zárubni, kterým ovládáme střelku nezamčených dveří. Kvalitní a velmi rozšířené jsou zámky BeFo, AssaAbloy, které se vyrábějí v různých variantách. Základním rozdílem je možnost otevření, uvolnění střelky, buď jedním impulsem (stiskem příslušného tlačítka) na předem nastavený čas, během kterého jsou dveře odblokovány. Případně souvislým podržením tlačítka, kdy jsou dveře odblokovány pouze během držení / stisknutí tlačítka.

Tkzv. bzučáky se vyrábějí rovněž v protipožiadnom provedení, s příslušným certifikátem, kteřý deklaruje jejich požadované vlastnosti při umístění v požárních dveřích. Cenově je to však výrazně náročnější řešení.

V segmentu hotelových přístupů, a speciálních zámků, jsou vhodnější varianty elektronických zadlabacích zámků ve dveřích, kde je možné podle typu zámku jeho ovládání čtečkou, kartou, připojení kabelem, případně bezdrátově přes wifi, a možnost kompletní administrace vstupů s dokonalým přehledem. V případě zájmu Vám rádi navrhneme vhodnou, kvalitní a cenově přijatelnou nabídku ušitou přímo dle Vašich požadavků