Skryté zárubne

 
 
 
Úvod > Zárubně dveří > Skryté zárubne
 

Bez-zárubňové řešení dveří

Novým trendem v elegantním řešení interiérů je "skrytá zárubeň" nebo tedy bezobložkoví řešení dveřního otvoru. V praxi jde o skrytou zárubeň která je zaomítnutá do ostění, tím pádem dveře lícují a kopírují stěnu, zárubeň je neviditelná. Skryté zárubně přinášejí designovou čistotu a minimalistické provedení.

Výhodou tohoto řešení je kromě designové stránky možnost otevírání dveří i "do zárubně", respektive do ostění. Skrytá zárubeň je zhotovena z hliníku, buď je to surový hliník, který je určen k finálnímu přetření, případně eloxovaný hliník. 

 

chloubou zarubna

Nejdůležitějším aspektem je možnost libovolné povrchové úpravy dveřního křídla , např.nástřik, otapetování v libovolné variantě případně dřevodekor = kopírujíc odstín stěny případně dle požadavků architekta.

 

Z hlediska montáže, jsou kladeny vysoké kritéria hlavně na kolmost stěn, a samozřejmostí je kvalifikovaná a odborná montáž, která zaručí požadovaný výsledek.

chloubou zarubna

 

V naší nabídce máme kvalitní výrobek v bezkonkurenčních cenách.

Rádi Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku, případně i atypické řešení, prosíme poslat bližší specifikaci mailem. Budete mile překvapeni :)

 
 

Skryté zárubne

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
Skrytá zárubeň H elox.hliník, s možností dodání bezobložkových dveří
11.695 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 6-7 týdnu
Ušetříte: 3 %
Skrytá zárubeň H bezfalcové dveře
NovinkyDoporučujeme

Skrytá zárubeň H bezfalcové dveře

Skrytá zárubeň H hliník, s možností dodání bezobložkových dveří
9.349 Kč 9.658 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 6-7 týdnu