Revizní dvířka

 
 
 
Úvod > Protipožární dveře > Revizní dvířka
 

Revízne dvierka sú variantov protipožiarneho uzáveru hlavne do priestorov šácht, elektrorozvodní, či rozvodov vodoinštalácie. Väčšinou atypicky menších rozmerov, kde nie je požiadavka na vysokú cyklickosť (otváranie dverí), z tohto dôvodu majú jednoduchšie prevedenie pántov a rovnako  štandardne majú jednoduchú formu zámku ovládaného štvorhranným kľúčom.

Revízne dvierka a ich materiálové prevedenia.

Sú vyrábané v rôznych materiálových prevedeniach. Často v závislosti od požiadavky na požiarnu odolnosť. Drevené revízne dvierka, v povrchových prevedeniach sú od najjednoduchšieho ofóliované, prípadne s kvalitnejšou pevnejšou povrchovou úpravou lamino CPL v hrúbke 0,2mm, či dokonca hrubší laminát HPL 0,8mm. Drevené revízne dvierka je možné aj streknúť podľa vzorkovníka RAL. Druhá alternatíva prevedenia sú oceľové revízne dvere, väčšinou dodávané v povrchovej práškovej RAL. Vzhľadom k požiadavke na požiarnu odolnosť sa konštrukčne líšia. V prípade Vašej požiadavky Vám spracujeme individuálnu cenovú ponuku na dodávku a montáž revízneho požiarneho uzáveru.

 
 

Revizní dvířka

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
Ušetříte: -17 %
Revizní dveře protipožární

Revizní dveře protipožární

Revizní dveře protipožární EI 30 D1 se speciální rámovou zárubní.
7.261 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 4-5 týdnu
Ušetříte: 11 %
Revizní dveře 300x300mm
Doporučujeme

Revizní dveře 300x300mm

Revizní dveře se speciální rámovou zárubní.
5.565 Kč 6.227 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 4-5 týdnu

 
 

Revizní protipožární dvířka


Kromě protipožárních dveří máme v nabídce protipožární revizní dvířka, protipožární poklopy a různé typy požiarmych uzávěrů.

 

Určení

Požární revizní dvířka slouží jako kontrolní otvory do stupaček případně k rozvaděčem. Protipožání revizní dvířka jsou určeny do vnitřních i vnějších stavebních otvorů s nutností rychlého a snadného přístupu. Výrobek je zcela bezúdržbový se zárukou dlouhé životnosti.


Požární odolnost

 • EW (S) 15-90 DP1
 • EI (S) 15-90 DP1revizne-dvere


Provedení

 • pod obklad
 • přiznané panty
 • jednokřídlý: min. 200/200 mm - max. 800 / 1600mm
 • dvoukřídlý: min.800 / 1600mm - max. 1200 / 2200mm

 

Povrchová úprava

 • pozinkovaný plech
 • nástřik dle stupnice RAL
 • metalická barva
 • prášková vypalovaná barva Komaxit v celé stupnici RAL
 • nerez

 

Zárubeň

Zárubně revizních dvířek jsou z ohraněného ocelového plechu tl. 2 mm. Možnost oddělené montáže rámu a následné osazení dveřního křídla. Mezi rámem a křídlem jsou osazeny pásky Promaseal - PL, které v případě požáru vypění a uzavřou spáru mezi nimi. U kouřotěsného provedení je navíc na křídle dvířek osazené těsnění proti průniku studeného kouře.

 

Ceník produktů na vyžádání. Vzhledem k počtu / objemu naceňujeme individuálně.