Chladírenské mrazírenské dveře

 
 
 
 

Chladírenské mrazírenské dveře

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
Chladiarenské dvere 65mm
20.855 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 4-5 týdnu
Chladiarenské dvere 65mm
27.417 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 4-5 týdnu

 
 

Chladírenské a  mrazírenské dveře

Specifikace:

chladírenské dveře mrazírenské Dveře jsou tvořeny z: tepelněizolační jádro dveří = polyuretanová pěna vstřikována pod lisem mezi dva plechy tvořící povrch dveří spolu s hliníkovým rámem. Technologie zaručuje, že křídlo dveří je i bez použití jiného spojovacího materiálu, pevné, monolitocké a tuhé.Použitie polyuretanu je zárukou kvalitních tepelněizolačních, zvukových a hygienických vlastností. 

Dveřní rámy jsou řešeny masivními hliníkovými profily, které jsou spojovány s panelem tak, aby nevznikaly tepelné mosty a korektně tím brání orosování dveří Dveřní profil je vyroben způsobem, aby umožňoval snadnou montáž těsnění ať už jednoduchého, pro chladírenské nebo dvojitého pro mrazírenské dveře. Použité těsnění je z materiálu, který dlouhodobě odolává mechanickému namáhání při nízkých teplotách. 

Všechny naše dveře určené pro chlazené prostory, jsou vybaveny bezpečnostním otevíracím systémem, případně zámkem, proto je lze otevřít z vnitřku iv případě, že jsou zamčené.


Standardně jsou zárubně profil tvaru U pro ukotvení na stavební otvor v sendičovom panely (viz technické listy dveří), na požádání je možné dodat plochou zárubeň na zděný otvor nebo ve tvaru profilu L

Prahy: standardně dodávané dveře je bezprahovým řešení, na požádání je možné dodat s prahem, i na míru.