Bezpečnostní dveře

 
 
 
Úvod > Bezpečnostní dveře
 

Bezpečnostní dveře - poradce při výběru

bezpečnostní třídy

Hlavním kritériem dveří bezpečnostních - při výběru, by měly být vždy požadavky na třídu bezpečnosti respektive na odolnost vyžadovanou / je vhodná při daném zabezpečení prostoru, bytu, kanceláře. Následně užitné vlastnosti a až potom řešíme vzhled.

Všechny naše dveře jsou konstrukčně postaveny tak, aby odolaly co možná nejdéle potencionálnímu zloději. Čím více bezpečnostních prvků dveře mají tím více ztíží případný pokus o vloupání.

 

A nejde jen o počet čepů po obvodu dveří. Podstatná je bezpečnostní třída, tz, že dveře ve státní zkušebně splnily (při pokusu o překonání) požadavky na danou bezp.triedu. Neméně důležité je dveře osadit kvalitním bezpečnostních kováním (štítem) a kvalitní bezpečnostní vložkou. Největší slabinou bezpečnostních dveří je ..... VÍCE INFO - Poradce při výběru BEZPEČNOSTNÍCH DVEŘÍ

 
 

Bezpečnostní dveře

Seřadit podle: Řadit vzestupně
 
Bezpečnostní dveře BEDEX 2R bez požární odolnosti. Základní model certifikovaných bezpečnostních dveří. Bezpeč.trieda II., Zvuková neprůzvučnost 36dB, 7 čepů. Lze osadit i do původní zabetonované zárubně.
13.761 Kč
Ocelová bezpečnostní jednodílná zárubeň. Tloušťka 2mm
2.962 Kč
Bezpečnostní dveře BEDEX 2R s požární odolností. Základní model certifikovaných bezpečnostních dveří. Bezpeč.trieda II., Zvuková neprůzvučnost 36dB, 7 čepů. Lze osadit i do původní zabetonované zárubně.
15.154 Kč
Bezpečnostní dveře BEDEX 3R bez požární odolnosti. Model certifikovaných bezpečnostních dveří vyššího zabezpečení. Bezpeč.trieda III., Zvuková neprůzvučnost 36dB, 9 čepů. Lze osadit i do původní zabetonované zárubně.
15.503 Kč
Bezpečnostní dveře BEDEX 3R s požární odolností. Model certifikovaných bezpečnostních dveří vyššího zabezpečení. Bezpeč.trieda III., Zvuková neprůzvučnost 36dB, 9 čepů. Lze osadit i do původní zabetonované zárubně.
16.896 Kč

 
 

Stáhnout si můžete náš DOPORUČENÝ CENÍK SESTAVY ve formátu PDF na bezp.dvere s Rostex zámkem.

Případně sestavy s trezorovým zámkem Mul T Lock 235 Sestavy BEDEX ve formátu PDF