Plynotěsné dveře ocelové

 
 
 
 

plynotěsné dveře

je určen pro oddělení dvou místností -prostor s rozdílným tlakem a zajištěním dokonalé plynotěsnosti. Dveřní křídlo uzávěru tvoří ocelový plech o tl. 4mm s žebrovými výztuhami a celoobvodovým těsněním. Ovládání uzávěru je realizováno pákou. Plynotěsné dveře, uzávěry dodáváme v typovém označení: uzávěr ATD - plynotěsný a ATD-P - tlaku odolný 5kPa (dvoukřídlé provedení v 1,5kPa)

Nakolik plynotěsné dveře, uzávěry se zárubní plní funkci plynotěsného uzávěru, je důležité ukotvení a vyřešení utěsnění s daným typem příčky do kterého jsou dveře montovány. Jde hlavně o dodržení deklarovaných plynotěsných vlastností uzávěru, a komplet v spojitosti s příčkou.

V současné době je velmi časté u větších novostavbách jako napr.nemocnica s vyšší kapacitou pacientů, požadavek na plynotěsné místnost. kde je třeba dodržet dané požadavky a normy, podle projektové dokumentace.

Cenovou nabídku víme zpracovat na základě přesné specifikace plynotěsného uzávěru od architekta. Vzhledem k atypickému provedení každých dveří se jedná o individuální výrobu s delší dodací lhůtou okolo 8 týdnů. K plynotěsný uzávěru dodáváme kompletní potřebnou dokumentaci a platné certifikáty potřebné ke kolaudačnímu řízení.

 

 
 

Plynotěsné dveře, uzávěry

Plynotěsné dveře ocelové

Plynotěsné dveře ocelové se speciální ocelovou zárubní.
Výrobce:MRB-Bedex
Kód:670
Dostupnost
Dostupnost: 8-10 t
Vaše cena: Zjistit cenu
:
:
:

Popis

Popis

Plynotěsný uzávěr ATD

Je určen pro oddělení dvou prostorů s rozdílným tlakem s potřebou zajištění plynotěsnosti. Křídlo uzávěru tvoří ocelový plech o tl. 4mm s žebrovými výztuhami a celo obvodovým těsněním. Ovládání uzávěru je realizováno centrální pákou.

Typové označení:

    ATD - plynotěsný
    ATD-P - tlakuodolný 5kPa (1,5kPa dvoukřídlé provedení)


Možné provedení:

    Jednokřídlé do rozměrů 1200/2500 mm
    Dvoukřídlé do rozměrů 3000/3000 mm (demontovatelná střední výztuha)


Povrchová úprava:

    pozinkovaný plech
    nástřik podle RAL
    nerez


Zárubeň:

    Speciální ohýbaná zárubeň


Možnosti vybavení:

    Elektromotorické ovládání uzavírání
    Signalizace otevření