NDD nástřik fantasy

 
 
 
Plechové dveře > Vnitřní dveře > NDD nástřik fantasy
 

Vnitřní dveře

NDD nástřik fantasy

Digitální nástřik dveří NDD na plechové a ocelové dveře
Výrobce:ITL
Kód:1523
Dostupnost
Dostupnost: 3-4 týdny
Vaše cena: 1.564 Kč
:
:

Popis

Popis

Nástřik NDD digitální potisk dveří

Digitální potisk dveří představuje nový a moderní styl ocelových dveří. Dveřní křídla mohou být digitálně potištěné Vašim logem, designem, nebo návrhy a symboly z naší databáze dekorů.

NDD potisk představuje nové možnosti designového včlenění ocelových dveří do interiéru. Dekorativní nástřiky NDD byly otestovány v těžkých podmínkách např. slané prostředí, vysoká vlhkost, UVA radiace a prokázaly trvanlivost a dlouhou životnost.

Kromě naší databáze dekorů je možný potisk z Vašeho podkladu ve vektorů formátu vytvořeném v programech typu "Ilustrator", případně .tif formát v rozlišení větším než 150dpi / 200MB.

Nástřik se objednává jako přídavná položka k plechovým / ocelovým dveřním křídlům + zárubeň (typ dveří Rev-R, Univ-R, Prog-T). Nástřik je realizován na dveřním křídle jednostranně případně oboustranně, a zárubeň je podle typu dekoru v jedné barvě příslušného odstínu, většinou v RAL 9010 bílá, případně za příplatek v jiném odstínu RAL

Dodací doba je 3-5 týdnů, a v závislosti na vytíženosti výroby Vám ji upřesníme. Nástřik dveří je na objednávku a je třeba při objednání uhradit zálohovou platbu ve výši 75% z celkovém ceny dveří a nástřiku. Při větším počtu dveří, Vám připravíme indivuální cenovou nabídku.

 

 

Doprava

Přeprava je vzhledem k rozměrům a váze paletovým přepravcem DHL Freight. Cena dopravy 1-3ks dveří na paletě je cca 37 € - 52 €