Vložky do dveří - strana 2

 
 
 
 

Cylindrické vložky, FABky jsou již dlouhá léta důležitým bezpečnostním prvkem, kterým si chráníme své soukromí. Můžete mít sebelepší bezpečnostní dveře, pokud do nich osadíte ne "nejsprávnější" variantu vložky, můžete si vydělat na problémy.

 

Na jedné straně je chybou podcenit bezpečnostní třídu vložky, a umožnit tak potenciálně lehčí vstup / překonání dveří. Případně v případě horší kvality vložky, můžeme mít např. problémy se zasekáváním při odemykání, zamykání, setkali jsme se i s případem v rámci servisních zásahů když se zlomí "palec / ozub.koleso" které ovládá vnitřní zámek, a to už je problém otevřít takto zaseknuté dveře.

Doporučujeme zákazníkům hlavně při koupi takzvaných "bezpečnostních" dveří, myslet nejen na počet výsuvných čepů, a počet zámků, klíčů ... ale soustředit se na "srdce dveří" což je rozvorový zadlabací zámek, spolu s kvalitní bezpečnostní vložkou. A informovat se dopředu u prodejce o možnostech servisu, servisního rychlého zásahu. V případě čínsko-polských dveří je právě vnitřní zámek s vložkou největší slabinou už na pohled levných "akožebezpečnostných" dveří. A věřte ty budoucí problémy při nuceném servisu, zkažených dveří (v té nejnevhodnější situaci) Vám nestojí za pár ušetřených €.

 

 
 


Vložky do dveří

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji :

 
Bezpečnostní vložka RF7 Resist 31x35 5kl
951 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 1-5 dny
Bezpečnostní cylindrická vložka FAB 200 RSD
607 Kč 660 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 1-2 týdny
Stavební vložka černá 30 / 40mm
223 Kč 263 Kč
Dostupnost
Dostupnost: 1-5 dny

 
 

Jak vybrat tu správnou cylindrickou vložku

Cylindrická vložka se dělí na několik skupin a podskupin, dělení v rámci vyhotovení a rozměrů. Proto je velmi důležité vybrat si správnou variantu. Důležitý je účel který má Vaše vložka, (FABky) splňovat. Pokud si jí chcete chránit byt, dům, případně prostor kde je potencionální riziko vloupání / pokusu o překonání, je důležité použít bezpečnostní vložku .... více najdete na našem Poradce při výběru vložky