Revizní dveře protipožární

 
 
 
Protipožární dveře > Revizní dvířka > Revizní dveře protipožární
 

Revízne dvierka sú variantov protipožiarneho uzáveru hlavne do priestorov šácht, elektrorozvodní, či rozvodov vodoinštalácie. Väčšinou atypicky menších rozmerov, kde nie je požiadavka na vysokú cyklickosť (otváranie dverí), z tohto dôvodu majú jednoduchšie prevedenie pántov a rovnako  štandardne majú jednoduchú formu zámku ovládaného štvorhranným kľúčom.

Revízne dvierka a ich materiálové prevedenia.

Sú vyrábané v rôznych materiálových prevedeniach. Často v závislosti od požiadavky na požiarnu odolnosť. Drevené revízne dvierka, v povrchových prevedeniach sú od najjednoduchšieho ofóliované, prípadne s kvalitnejšou pevnejšou povrchovou úpravou lamino CPL v hrúbke 0,2mm, či dokonca hrubší laminát HPL 0,8mm. Drevené revízne dvierka je možné aj streknúť podľa vzorkovníka RAL. Druhá alternatíva prevedenia sú oceľové revízne dvere, väčšinou dodávané v povrchovej práškovej RAL. Vzhľadom k požiadavke na požiarnu odolnosť sa konštrukčne líšia. V prípade Vašej požiadavky Vám spracujeme individuálnu cenovú ponuku na dodávku a montáž revízneho požiarneho uzáveru.

 
 

Revizní dvířka

Revizní dveře protipožární

Revizní dveře protipožární EI 30 D1 se speciální rámovou zárubní.
Výrobce:MRB-Bedex
Kód:672
Dostupnost
Dostupnost: 4-5 týdnu
Vaše cena: 7.261 Kč
:
:
:

Popis

Popis

Revizní požární dvířka EI 30 D1

V provedení se zámkem na čtyřhran. Rámová zárubeň. V RAL nástřiku.

Určení

Požární revizní dvířka slouží jako kontrolní otvory do stupaček případně k rozvaděčem. Protipožiane revizní dvířka jsou určeny do vnitřních i vnějších stavebních otvorů s nutností rychlého a snadného přístupu. Výrobek je zcela bezúdržbový se zárukou dlouhé životnosti.

Požární odolnost

    EW (S), 15 až 90 DP1
    EI (S) 15-90 DP1


Provedení

    Pod obklad
    Přiznané panty
    jednokřídlých: min. 200/200 mm - max. 800 / 1600mm
    dvoukřídlý: min.800 / 1600mm - max. 1200 / 2200mm


Povrchová úprava

    pozinkovaný plech
    nástřik dle stupnice RAL
    metalická barva
    prášková vypalovaná barva Komaxit v celé stupnici RAL
    nerez


Zárubeň

Zárubně revizních dvířek jsou z ohraněného ocelového plechu tl. 2 mm. Možnost oddělené montáže rámu a následné osazení dveřního křídla. Mezi rámem a křídlem jsou osazeny pásky Promaseal - PL, které v případě požáru vypění a uzavřou spáru mezi nimi. U kouřotěsného provedení je navíc na křídle dvířek osazené těsnění proti průniky studeného kouře.

Ceník produktů na vyžádání. Vzhledem k počtu / objemu naceňujeme individuálně.