Protipožární ocelová zárubeň EI30 tvárnice 75 mm

 
 
 
Protipožární dveře > Protipožární zárubně > Protipožární ocelová zárubeň EI30 tvárnice 75 mm
 

Protipožární zárubně

Protipožární ocelová zárubeň EI30 tvárnice 75 mm

Ocelová protipožární zárubeň EI30 tvárnice Porfix / Ytong 75mm tloušťka 1,5mm
Výrobce:Hobes
Kód:1427
Dostupnost
Dostupnost: 1-2 týdny
Vaše cena: 1.379 Kč
:
:

Popis

Popis

Ocelová jednodílná protipožární zárubeň v přepravním nátěru, na přesnou tvárnici Ytong nebo Porfix. Tloušťka 1,5mm. Možnost nástřiku RAL dle vzorníku. Vnitřní tloušťka zárubne 75 mm, vhodná na ostění tloušťky 75mm. Zárubeň je ve standardním provedení NA ZAPUŠTĚNÍ 30mm, tz, zárubeň je třeba při osazování zapustit cca 30mm pod budoucí hotovou podlahu! Možné dodání i v provedení snížena na "0" za příplatek, naceňujeme individuálně.

Zárubeň je vhodná pro zazdění, případně na vylití betonem. Doporučujeme osadit v povolených tolerancích kolmosti, tz + - 2mm / 2000mm abyste se vyhnuli pozdějším problémům s osazením dveří.

Technický list zárubne Y

Montážní návod na osazení ocelové zárubně ke stažení ..... ZDE

Technická specifikace

Zárubeň je vhodná na zazdění, případně na vylití betonem. Doporučujeme osadit v povolených tolerancích kolmosti, tz + - 2mm / 2000mm abyste se vyhnuli pozdějším problémům s osazením dveří.

Technický list zárubně Y

Montážní návod na osazení ocelové zárubně ke stažení ..... ZDE

Doprava

Vzhledem k nadrozměrné produktu zárubně, je možný bezplatný odběr v našem skladu ve Zvolenu, případně zasíláme zárubně paletovým přepravcem DHL Freight. Přepravní naceníme individuálně, ceny se pohybují kolem 36 € / 1-2 kusy zárubní. V případě odběru většího počtu umíme zajistit výhodnější přepravní náklady.