Protipožární ocelová zárubeň EI30 tvárnice 125 mm

 
 
 
Protipožární dveře > Protipožární zárubně > Protipožární ocelová zárubeň EI30 tvárnice 125 mm
 

Protipožární zárubně

Protipožární ocelová zárubeň EI30 tvárnice 125 mm

Ocelová protipožární zárubeň EI30 tvárnice Porfix / Ytong 125mm tloušťka 1,5mm
Výrobce:Hobes
Kód:624
Dostupnost
Dostupnost: 1-2 týdny
Vaše cena: 1.576 Kč
:
:

Popis

Popis

Ocelová jednodílná protipožární zárubeň v přepravním nátěru, na přesnou tvárnici Ytong nebo Porfix. Tloušťka 1,5mm. Možnost nástřiku RAL dle vzorníku. Vnitřní tloušťka zárubne 125 mm , vhodná na ostění tloušťky 100mm. Zárubeň je ve standardním provedení NA ZAPUŠTĚNÍ 30mm, tz, zárubeň je třeba při osazování zapustit cca 30mm pod budoucí hotovou podlahu! Možné dodání i v provedení snížena na "0" za příplatek, naceňujeme individuálně.

Zárubeň je vhodná pro zazdění, případně na vylití betonem. Doporučujeme osadit v povolených tolerancích kolmosti, tz + - 2mm / 2000mm abyste se vyhnuli pozdějším problémům s osazením dveří.

Technický list zárubne Y

Montážní návod na osazení ocelové zárubně ke stažení ..... ZDE

Technická specifikace

Zárubeň je vhodná na zazdění, případně na vylití betonem. Doporučujeme osadit v povolených tolerancích kolmosti, tz + - 2mm / 2000mm abyste se vyhnuli pozdějším problémům s osazením dveří.

Technický list zárubně Y

Montážní návod na osazení ocelové zárubně ke stažení ..... ZDE

Doprava

Vzhledem k nadrozměrné produktu zárubně, je možný bezplatný odběr v našem skladu ve Zvolenu, případně zasíláme zárubně paletovým přepravcem DHL Freight. Přepravní naceníme individuálně, ceny se pohybují kolem 36 € / 1-2 kusy zárubní. V případě odběru většího počtu umíme zajistit výhodnější přepravní náklady.