Dveře Styl

 
 
 
 

Interiérové dveře

Dveře Styl

Interiérové ​​dveře modelové řady Styl
Kód:1541
Dostupnost
Dostupnost: 3-4 týdnů
Vaše cena: 4.949 Kč
:
:
:
:
:

Popis

Popis

Máte rádi tradiční vzhled, ale zároveň chcete, aby Váš interiér měl moderní styl? V modelové řadě STYL se výrobce SOLODOOR nechal inspirovat typem dveří, jaký v minulosti vyráběly truhlářský mistři a jejich příjemnému designu dodal moderní look. Dveře této velmi oblíbené série zútulní váš byt a přitom nevyjdou z módy .

U modelovej řady STYL si můžete vybrat z několika variant sr ô znym provedením rámečků a presklenia. Dekor dveří snadno sladíte s interiérem díky možnosti výběru z velkého počtu dřevěných dekorů, od cenově přístupných fólií až po kvalitní a trvanlivé laminátové povrchy. Povrchy jsou velmi odolné a budou se vám jednoduše udržovat.

Nabízí se vám i množství možností úprav. Dveře STYL si můžete objednat jako bezfalcové dveře, falcové dveře s šikmým i rovným falcem nebo s oblou hranou .

K šatně nebo do chodby mohou být vyrobeny i jako dveře posuvné . V případě, že budete mít zájem o posuvné provedení, obraťte se na nás a my Vám rádi tyto dveře naceníme ve variantě nástěnného posuvného systému s garnýží nebo skrytého posuvu do stavebního pouzdra.

Konkrétně provedení dveří, výběr skla a dekoru si umíte pohodlně nastavit v konfigurátoru SOLODOOR na této stránce.

Technická specifikace

Standardní provedení:

rám - MDF

výplň - papírová voština

zámek - plastová střelka

sklo - kůra čirá

hrana - oblá