Výstražné LED světlo Power Flash 301O

 
 
 
Úvod > Alarmy a zabezpečení > Výstražné LED světlo Power Flash 301O
 

Alarmy a zabezpečení

bílá
červená
modrá
zelená
 

Výstražné LED světlo Power Flash 301O

Nabíjecí výstražné a bezpečnostní LED světlo Power Flash PF-301O 203 Profi
Výrobce:Veria
Kód:1379
Dostupnost
Dostupnost: 1-5 dní
Vaše cena: 783 Kč
:
:

Popis

Popis

Nabíjecí výstražné a bezpečnostní LED světlo Power Flash PF-301O 203 Profi

Jednotka s nabíjecím akumulátorem typu Li-Ion 700 mAh ~ 3,7V bez příslušenství, nabíječky, je možné doobjednat.
Výstražné a signalizační LED světla Power Flash jsou novou generací inovativních a revolučních bezpečnostních produktů společnosti Věří Trade, vyráběné na základě patentované technologie.
Světla Power Flash jsou určeny nejen všem motoristům a sportovním nadšencům, ale také záchranným a armádním složkám, složkám městské a státní policie, dopravcům, stavebním firmám a samozřejmě všem jednotlivým spotřebitelům za účelem zvýšení bezpečnosti, jako záchranný signalizační a světelný prostředek nebo jako nástroj pro krizové řízení dopravy, při katastrofách, haváriích, jako výstražné světlo či maják, za účelem označení služebních vozidel, dopravních nehod, v nouzi, za mimořádných událostí, na označení nebezpečných míst výstražnou nebo nouzovou signalizaci, rozlišení, označení dočasných přistávacích zón vrtulníků, uzavření prostor, ohrazení ranveje, vytyčení ploch, tras atd.

K dispozici jsou následující barevné provedení:

PF-301B - Bílá
PF-301M - Modrá
PF-301Z - Zelená
PF-301C - Červená
PF-301O - Oranžová
PF-301L - Žlutá

V čem jsou výrobky Power Flash jiné než ostatní elektronické signální světla?
Technologie:

Nejmodernější technologie 16 ultra LED jasných diod zajišťuje maximální viditelnost především za zhoršených meteorologických podmínek (mlha, déšť, sníh) nebo v nočních hodinách pro rychlejší orientaci a zajištění bezpečnosti.

Světelné režimy LED jednotky Power Flash / doba chodu na jedno nabití:

1 - Rotace / 15 hodin
2 - Čtyři rychlá bliknutí / 15 hodin
3 - Jedno bliknutí / 100 hodin
4 - Střídavé blikání / 15 hodin
5 - SOS blikání (morseovka) / 24 hodin
6 - neustále zapnuto - silně / 8 hodin
7 - neustále zapnuto - slabě / 10 hodin
8 - Svícení 2 LED diodami / 15 hodin
9 - Svícení 4 LED diodami / 10 hodin
Poznámka:

• Doba nabíjení: Baterie bude nabitá během 2-3 hodin.
• Pokud je světlo plně nabité, můžete očekávat výše uvedené časy doby chodu.
• Provozní doba modrých LED je cca o 25% nižší.

 Specifické vlastnosti světel a příslušenství

• LED světla vydrží pracovat až několik desítek hodin na jednu baterii (nebo nabití).
• Voděodolný nabíjecí kufřík pro sety PowerFlash - Profi z odolného polymeru vyšší třídy.
• Produkty šetrné vůči životnímu prostředí.
• Snadné použití s vysokou variabilitou.

Trvanlivost:

Jednotky Power Flash jsou ultra-kompaktní, disponují vnitřním zesíleným designem a velmi pevným pouzdrem, navrženým tak, aby LED světlo vydrželo vysoké zatížení (jako jeden z příkladů uvádíme přejetí nákladním vozem na dálnici), pevnost v tlaku a vodotěsnost. Žádná další silniční, elektronické, zápalná nebo chemická světla nejsou tak pevné a nevynikají takovou řadou výjimečných kvalitativních charakteristik.

 Rozměry:

Elektronické signální světlo Power Flash je dodáváno v kompaktní velikosti hokejového puku vyrobené ze zesíleného, velmi pevného polymeru tak, aby bylo schopno odolat i přejetí nákladním vozidlem, aniž by došlo k jeho poškození. Zařízení primárně vyvíjené pro silniční bezpečnost a navrženy pro náhradu světlic a bezpečnostních trojúhelníků nebo jako inovativní bezpečnostní doplněk systému osvětlení motorového vozidla.

 Viditelnost:

Produkty Power Flash používají nejnovější technologii LED diod vyzařující světlo technologie ultra jasných LED diod, podobně jako je tomu u nejmodernějších policejních a požární majáků. Můžete si vybrat mezi 9 různými, světelnými režimy blikání a tak ovládat požadovaný typ režimu světla ve vztahu k události, potřebám, viditelnosti, délce blikání nebo kapacitě nabíjecího akumulátoru.

Super jasné světlo LED diod může být vidět v noci na vzdálenost až několika kilometrů a zároveň poskytuje dostatečnou intenzitu jasného světla nabízejícího zvláštní ochranu i během dne.

Pokrytí v rozsahu 360 °:
LED světlo Power Flash upevněny na kole, sedačce, tašce nebo batohu, kde může poskytnout maximální pokrytí zviditelnění v rozsahu 360 °. Tato vlastnost poskytuje velmi důležité boční osvětlení, které u jiných cyklo světel a doplňků chybí.

Dobíjení:

Navržený inteligentní nabíjecí systém zabraňuje přebíjení akumulátorů světel a zajišťuje, možnost okamžitého použití výrobku. Uživatel nemusí řešit výměnu baterií nebo mít obavu z toho, že zařízení nebude připravené k použití.

Bezpečnost:

Světla Power Flash jsou inovativní, inertní a vodotěsná díky čemuž mohou být použity během likvidací chemických havárií, bezpečnostních operací a celé řady dalších mimořádných událostí. Na rozdíl od jiných světel, neobsahují nebo neuvolňují žádné škodlivé nebo chemické látky a výpary.

Při použití světel Power Flash nedochází k žádným zdravotním následkům ani negativním dopadem na životní prostředí. Nedochází k inhalaci kouře, ani k pozůstatku jakého-koliv odpadu po použití, není třeba nic hasit.